Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Nincs szebb kora az emberiségnek, mint az első ifjúság évei. Azon láncok, melyek akkor köttetnek, nem szakadnak el örökké, mert nem a világban kerestünk még akkor barátokat, hanem barátainkban leltük fel az egész világot. (Kölcsey Ferenc)

ado_1.jpgalapitvanyi_palyazat.jpg

alapitvanyi_felajanlas.jpg

Az "Eszteró" Alapítványt 2001-ben hoztuk létre. Az alapítói vagyont Nagy József, Esze Károlyné, Lőkös Györgyné, Nagyné Pák Edit és dr. Szabó Gábor személyeknek, az alapítói okirat díjmentes elkészítését dr. Harbula Ágnes ügyvédnőnek köszönhetjük. Azóta ez a vagyon sok ember kisebb-nagyobb adományával gyarapodott. Az alapítók és működtetők elsődleges célja a kölcsei iskolába járó gyerekek anyagi megsegítése.

adofelajanlas_2019.jpg

"ESZTERÓ" Alapítvány a kölcsei iskola gyermekeiért

Adószám: 18807565-1-15

Bankszámlaszám:

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 4
Tegnapi: 30
Heti: 142
Havi: 958
Össz.: 62 667

Látogatottság növelés
Oldal: Alapítványunk