Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Nincs szebb kora az emberiségnek, mint az első ifjúság évei. Azon láncok, melyek akkor köttetnek, nem szakadnak el örökké, mert nem a világban kerestünk még akkor barátokat, hanem barátainkban leltük fel az egész világot. (Kölcsey Ferenc)

A Bem József Általános Iskola ebben a tanévben is megrendezte a megyei versíró,rímfaragó versenyét - 3-8. osztályos tanulók részvételével - „Tükröm, tükröm, mondd meg nékem, ki a legjobb rímfaragó a vidéken!” címmel.

A vármegyei versíró és rímfaragó versenyen Bunna Zsófia iskolánk 5. évfolyamos tanulója eredményesen szerepelt.

Gratulálunk!

A felhívásra készített pályamű:

Állati történetek

A vidéken sok a pajta,

sok nagy állat lakik abba.

Vegyük őket szépen sorba,

ki kinek az ólszomszédja.

Első lakó, Bell a póni,

őt követi, szamár Tóni.

Harmadik a Berci bika,

szarvasmarhák legjobbika.

Kakas Kázmér kukorékol,

őt se hagyjuk ki a sorból!

Négyes számú kenelt lakja,

Zsuzsi koca s nyolc malaca.

Őket őrzi Maci kutya,

aki bérét csontba kapja.

Lakik még itt pulyka, liba,

Na, meg még egy tarka cica!

Napestig csak sorolhatnánk,

hogy ott mennyi állat vár ránk.

Így hát versem azzal zárom,

látogass el hozzánk nyáron!

Beiratkozáshoz kapcsolódó tájékoztatás:
Kedves Szülők!
Mint azt már korábban is jeleztük, lehetőség van a szülőnek/törvényes képviselőnek az ELEKTRONIKUS beiratkozásra 2024. március 27. 00:00 – 2024. április 19. 12 óra közötti intervallumban.
Az eredeti dokumentumokat (gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló bizonyítvány, lakcímkártyát) valamint a különleges bánásmódot igénylő tanuló esetében a szakértői véleményt, a hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetét igazoló érvényes határozatot, amennyiben ilyennel rendelkezik) ugyanúgy személyesen be kell mutatni elektronikus beiratkozás esetén is!
Részletesebb tájékoztatást az alábbi linket találnak:
Kölcse, 2024. március 22. Baloghné Harbula Lívia igazgató

tavaszi_szunet2024.jpg

kozepfoku_modositas.jpg

elsos_beiratkozas_24-25.jpg

nyitnikek_szavaloverseny.jpgiskolaba_hivogato2.jpgonline_feladatsor_tajekoztato.jpgonline_feladatsor.jpg

tajekoztatas_ev_2024.jpgtajekoztatas_ref_2024.jpgtajekoztatas_gorog._kat_2024.jpgtajekoztatas_rom._kat_2024.jpgmarcius_15_meghivo_2024.jpg

viz_vilagnapja_plakat_2024.jpgEzúton szeretném tájékoztatni a diákigazolvánnyal kapcsolatos közlekedési kedvezmények változásáról.

2024. március 1. napján hatályba lépett a 38/2024. (II.29.) Korm. rendelet az utazási kedvezményekről, a mely a diákigazolvány használathoz kapcsolódik.

Bővebb információkat ezen a linken találhatnak:

Kölcse, 2024. március 05.

Baloghné Harbula Lívia igazgató

Tisztelt Szülők !

Értesítjük Önöket, hogy a 20/2012. (VIII.31.) EMMI rendelet 182/A.§. (1) bekezdésében foglalt előírásoknak eleget téve 2024. március 05. napon (kedden) 16 órai kezdettel az általános iskola ebédlőjében ( 4965 Kölcse, Arany J. u. 1. sz. alatt ) a 2024/2025. tanév hit-és erkölcstan tantárgy megszervezésének módjáról tartanak tájékoztatót bejelentkezett és az iskola kötelező beiskolázási körzetében  hitéleti tevékenységet ellátó egyházak meghatalmazottjai.

E rendezvényre az érdeklődő tanulókat és szüleiket tisztelettel meghívjuk.

Kölcse, 2024. február 06.

Baloghné Harbula Lívia

farsang_bohoc2024.jpg

farsangi_meghivo_2024.jpg

2024._februar_szuloi_ertekezlet.jpg

farsangi_plakat_szmk_2024.jpgtanitas_nekuli_munkanap2024._februar_02.jpg

Tájékoztatás:

A Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola 2024. február 02-án tanítás nélküli munkanapot tart, ezen a napon 8.00 órától 14.00 óráig tanulói felügyeletet biztosít az azt igénylők számára.

Kölcse, 2024. január 22.        Baloghné Harbula Lívia igazgató

tajekoztatas_teli_szunetrol_2023.jpg

tisztelt_adomanyozok_mikecz_bence_koszonet.jpg

2023_nyilt_nap_osz.jpg

2meghivo_oktober_23..jpg2023._oktoberi_szuloi_ertekezlet.jpg

felhivas_allatvedelmi_nap_alkalmabol.jpg

Tájékoztatás:

A Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskolában 7.00 órától (igény szerint) 18.00 óráig - az óraközi szünetekben és az ebédelés ideje alatt is - pedagógusok és pedagógiai asszisztensek által ellátott felügyelet működik.

A tanítási idő zavartalansága érdekében az iskola bejárati ajtaját 8.00 órátó 16.00 óráig zárva tartjuk. Intézményünkben ez idő alatt portaszolgálat működik.

Kölcse, 2023. szeptember 01.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 9
Tegnapi: 30
Heti: 147
Havi: 963
Össz.: 62 672

Látogatottság növelés
Oldal: Aktuális
Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola - © 2008 - 2024 - kolcseiskola.hupont.hu

A HuPont.hu weblap készítés gyerekjáték! Itt weblapok előképzettség nélkül is készíthetőek: Weblap készítés

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »